mājas vīna degustācija

Dabīgs, bez ķīmiskām piedevām, bez sulfītiem, dabiski raudzēts mājas vīns.

“Rankas Vīns” degustācija Rīgā viesu namā “Kreisā Impērija” un vīna darītavā “Gaujaslīči”, Rankas pagastā.

Esam mājražotāji, piedāvājam ap 20 šķirnēm Latvijas ogu vīnus degustācijai.

“Rankas Vīns” ir augstas kvalitātes vīns ar patīkamu aromātu un pēcgaršu — ģimenes svinībām, īpašiem gadījumiem vai vienkārši patīkamiem vakariem.

Vīns ir dažādam gaumēm gan saldie, gan sausie, gan pussaldie vīni.
Irbeņu, spradzeņu, kazeņu, brūkleņu, pīlādžu ogas ievāktas Latvijas mežos un dārzos. Vīni ir ar neatkārtojamu, savdabīgu garšas buķeti.

Ir arī īpaši rets un unikāls produkts. Tas ir vīns no spradzenēm – Latvijā reti sastopama meža ogu šķirne.
 Atklājiet sev jaunas, vēl nezināmas garšas. Jo kā zināms — „In vino veritas” — „ Vīnā ir patiesība”.

Degustācijas pieteikt pa tālruni: 29999826

IEGĀDĀTIES VĪNU
www.latvijasvini.lv

Vīna darītava "Rankas vīns"

“Rankas Vīns”

Viegls un elegants, bet kas šo vīnu padara atšķirīgu no citiem – 22 karātu zeltainā sulas buķete, kas īpaši izceļ šā vīna dabisko garšu. Lielisks pie visiem ēdieniem, tai skaitā arī pie pelmeņiem. Perfekts svinībām vai īpašiem gadījumiem – no rīta radīs Jūsu galvās īpašu svaigumu.

Ekskluzīvs produkts ir spradzeņu vīns. Latvijā šīs ogas izmirušas, viņas ir palikušas ļoti retās vietās. Mūsu dārzā ir diezgan daudz, mēs paši viņas lasām, tīram, paši spiežam sulu, raudzējam.

Alkohola procents katrā pudelē ir 12%, tilp. 0.75l. Tāpēc ieteicams lietot diezgan uzmanīgi! Derīgs līdz pudeles atvēršanai. Pēc atvēršanas izlietot. Neglabāt pūra lādē, bet tumšā un vēsā vietā 8-10 C. Pilnībā dabīgs produkts, nav pievienoti konservanti, dzidrinātāji un sulfīti, tāpēc uzglabājot nepareizā temperatūras režīmā var izšaut korķi.

Scroll to top